pierwszy-maraton-pływacki

I Nocny Charytatywny Maraton Pływacki
30 na 31 maja 2015 roku
Transmisja zakończona

Do piątku, 15 maja, będą przyjmowane zgłoszenia chętnych do udziału w I Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim, podczas którego zostanie ustanowiony pierwszy w historii Krosna rekord w pływaniu. Podczas maratonu zostanie zorganizowana zbiórka pieniędzy do puszek na leczenie oraz rehabilitację 6-letniego Maćka Huczwy z Odrzykonia k. Krosna. W maratonie mogą wziąć udział dzieci oraz dorośli.

Maraton odbędzie się w nocy z 30 na 31 maja 2015 roku (sobota/niedziela) w Krytej Pływalni w Krośnie, przy ul. Wojska Polskiego 45a, od godz. 20 do 6. Organizatorem jest Klub Pływacki Masters Krosno, natomiast współorganizatorami są: Zespół Krytych Pływalni w Krośnie, Klub Uczelniany AZS PWSZ Krosno, Urząd Miasta Krosna oraz Gmina Wojaszówka.

CELE IMPREZY:

  • pomoc potrzebującym, zwłaszcza chorym i cierpiącym dzieciom, często oczekującym na skomplikowane operacje medyczne (zorganizowanie zbiórki pieniężnej dla 6-letniego Maciusia Huczwy z Odrzykonia k/Krosna)
  • promocja zdrowego trybu życia, popularyzacja sportu a w szczególności pływania;
  • promocja miasta Krosna (ustanowienie rekordu Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy);
  • promocja lokalnych firm i zakładów pracy (znalezienie sponsorów, którzy w zamian za reklamę podczas promocji imprezy, wpłacą środki pieniężne na subkonto potrzebującej osoby);
  • integracja społeczności lokalnej oraz kształtowanie postaw społecznych poprzez chęć pomocy drugiemu człowiekowi

Regulamin
Aktualne informacje o imprezie, wydarzenia, ciekawostki, wiadomości prasowe

Organizator:

Klub Pływacki Masters Krosno

Sponsor transmisji
Patronat medialny:

Stimo.NET - Szybki internet szerokopasmowy